STUDENT ACTIVATOR TIIMI (TAMK & TAU)

Lassi Rinne

Team leader

lassi.rinne@tuni.fi

Joni Mettälä

joni.mettala@tuni.fi

Satu Niemelä

satu.niemela@tuni.fi

Aleksius Kurkela

aleksius.kurkela@tuni.fi

Deepika Sundresh

deepika.sundresh@tuni.fi

Ilari Hauhia

ilari.hauhia@tuni.fi

Iuliia Viushkova

iuliia.viushkova@tuni.fi

Mirwais Waisi

mirwais.waisi@tuni.fi

Miska Mettälä

miska.mettala@tuni.fi

Nhat "Sophie" Nguyen

nhat.nguyen@tuni.fi

Sophie Junin

sophie.junin@tuni.fi

Tommi Mehtänen

tommi.mehtanen@tuni.fi


Y-kampus TAMK (Kauppi)

Teiskontie 33 C 1, 33520 Tampere

Y-kampus TAMK (Kauppi)

Y-kampus sijaitsee TAMKin pääkampuksella C-siiven ensimmäisessä kerroksessa. Helpoiten sujahdat sisään Teiskontien pääsisäänkäynnin puolelta. Käänny pääovista vasemmalle, kävele kahvion ohi ja ota tiukka vasen.

Avoinna: arkisin klo 8–17
Nysset: 1, 8, 28, 29, 32, 42, 80
Pysäkki: TAMK (aka "Kissanmaan koulun pysäkki")

Marika Vuorenmaa

Palveluinnovaatiot, Team leader

040 8468224
marika.vuorenmaa@tuni.fi

Lauha Peltonen

InnoEvent Tampere, mentorit, yritysyhteistyö

040 801 6849
lauha.peltonen@tuni.fi

Tiina Koskiranta

Valmentaja

050 351 8129
tiina.koskiranta@tuni.fi

Pia Hautamäki

Valmentaja

pia.hautamaki@tuni.fi

Anna-Elina Pekonen

Tapahtumatuottaja

040 663 8218
anna-elina.pekonen@tuni.fi

Tanja Verho

Valmentaja

040 652 9114
tanja.verho@tuni.fi

Mika Boedeker

Yrittäjyystutkimus

050 329 5226
mika.boedeker@tuni.fi

Leena Eerola

vapaalla 31.12.2019 asti


Y-kampus Keskusta (TAU)

Kalevantie 4, 33100 Tampere

Y-kampus Keskusta (TAU)

Y-kampus Keskusta sijaitsee Tampereen yliopiston päätalon A0-käytävällä. Parhaiten löydät perille pääovilta laskeutumalla rappuset alas ja kääntymällä oikealle. A-siipeen pääsee myös Kalevantien alikulkutunnelin lähellä olevasta ovesta.

Avoinna: arkisin klo 10–14, psl. yksityistilaisuudet
Nysset: 6, 9, 9K, 40A ja 40B
Pysäkki: Tampereen yliopisto

HUOM! Tilaa remontoidaan syksyllä 2019. Tilavaraukset ovat poissa käytöstä toistaiseksi.
Tilan varauskalenteri: http://bit.ly/ykampuskeskusta
Putka-neukkarin varauskalenteri: http://bit.ly/putkaneukkari

Maria Ruokonen

Tapahtumat, yritysyhteistyö, liikeideoiden sparraus

050 437 7138
maria.ruokonen@uta.fi

Marika Vuorenmaa

Palveluinnovaatiot

040 8468224
marika.vuorenmaa@uta.fi

Kari Lohivesi

Yrittäjyysopinnot

040 547 9993
kari.lohivesi@staff.uta.fi


Y-kampus Hervanta (TAU)

Korkeakoulunkatu 7, 33720 Tampere

Y-kampus Hervanta (TAU)

Y-kampus Hervanta sijaitsee Tampereen teknillisen yliopiston Kampusareenan ensimmäisessä kerroksessa. Bongaa kampuksen korkein rakennus, kävele pääovesta sisään ja olet tuota pikaa perillä.

Nysset: 3, 3V, 4 ja 20
Pysäkki: Tampereen teknillinen yliopisto

Pasi Vakaslahti

Päällikkö, Yhteistyö ja yhteiskehittäminen

pasi.vakaslahti@tuni.fi

Leena Köppä

Valmentaja, vaikuttavuus

040 198 1151
leena.koppa@tuni.fi